Novinky

Nová gynekologická ambulancia

Nemocnica Zvolen a.s., člen skupiny AGEL, presťahovala gynekologickú ambulanciu do nových, krajších priestorov. Všetky priestory ambulancie vrátane čakárne a toaliet sú oddelené od ostatných spoločných priestorov polikliniky, takže pacientkam poskytujú väčšie pohodlie, viac súkromia a anonymity. Nemocnica investovala do zrekonštruovania priestorov a moderného vybavenia ambulancie viac ako 32 tisíc eur.

V nemocnici bola doteraz jeden deň v týždni otvorená onkogynekologická ambulancia a v tých istých priestoroch pôsobila od mája tohto roku aj nová obvodná gynekologická ambulancia.

 ,„Zakúpili sme nové gynekologické vyšetrovacie kreslo, mikroskop, kolposkop a ostatné potrebné vybavenie ambulancie, ktorá takisto disponuje najmodernejším 3D sonografickým prístrojom. Rozhodli sme sa pre tento krok z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientky, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok lekárov a sestričiek pracujúcich v ambulancii,“ hovorí MUDr. Peter Časnocha, námestník pre zdravotnú starostlivosť.

V ambulancii ordinuje MUDr. Häring, ktorý si za roky praxe vytvoril veľmi dobré referencie u svojich pacientiek a takisto lekári a lekárky pracujúci na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Zvolen, takže si pacientka môže dopredu vybrať, ku ktorému lekárovi, respektíve lekárke chce ísť. Pacientky sa môžu objednať priamo telefonicky na čísle 045/ 5201 368, alebo e-mailom na info@nemzvolen.sk