Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

27.9.2019

Pochvalné uznanie pre Mudr. Juraja Rolka - lekára chirurgického oddelenia

Dňa 28.5. 2019 som vo Vašej nemocnici absolvovala operáciu trieštivej zlomeniny pravej pätovej kosti. Operoval ma Mudr. Juraj Rolko, ktorému chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za jeho vysokú odbornosť. Pán Mudr. Juraj Rolko si zaslúži moju veľkú vďaku aj za jeho milý a kľudný prístup k pacientom. Spokojná som bola aj s personálom chirurgického oddelenia.

Prajem celému kolektívu nemocnice veľa úspechov a veľa spokojných pacientov.

M.B., Veľká Lúka


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke a novorodenecké oddelenie

11.9.2019

Milé celé oddelenie, kolektív z pôrodnej sály aj kolektív z porodnicko-gynekologického oddelenia a samozrejme kolektív z novorodeneckého oddelenia.

Chcem poďakovať, každému z Vás za úžasnú a príkladnú starostlivosť o moju dcéru Katarínu a jej drobčeka na Vašom oddelení.
Za všetko Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA.

Cením si Vašu ľudskosť, profesionálnu starostlivosť, lásku a milý úsmev. Prajem Vám čo najviac spokojných mamičiek a zdravých novorodencov. Ja a moje dievčence isto k ním patríme. Ešte raz veľké ďakujem.

A. V.


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

24.8.2019

Vážený pán riaditeľ,

Vážená pani primárka,

 

v auguste 2019 bola na geriatrickom oddelení Nemocnice Zvolen hospitalizovaná moja mama MUDr. Z. F.. Dovoľujeme si touto cestou poďakovať celému personálu oddelenia: lekárom, sestrám aj pomocnému zdravotnickému personálu, ktorí sa o ňu starali, za profesionálny, láskavý a ľudský prístup.

MUDr. Z. P., Ph. D., Praha


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

22.8.2019

Dobrý deň,

volám sa Z. R., píšem v mene svojej sestry S. H., ktorá cca pred týždňom bola privezená do Vašej nemocnice na oddelenie neurologické, Jis. Aspoň touto cestou sa Vám chcem v jej mene ale aj v mene celej našej rodiny poďakovať za úžasný, ľudský prístup k mojej sestre, odborný a profesionálny personál sa staral o ňu vo dne , aj v noci a pomáhal jej v jej ťažkom stave.

Konkrétne ďakujeme pánu primárovi, ďalej Mudr. Borsekovi, sestričkám, Zuzanke, Kvetke, Slávke, sanitkárom,ktoré sa o ňu príkladne starali, proste celému kolektívu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Prepáčte, všetky mená mi nevedela sestra povedať.

Prajem Vám vo Vašej náročnej práci veľa zdravia , trpezlivosti a úspechov. Vaše oddelenie je proste TOP!!!

S úctou a srdečným pozdravom,

Z. R.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

21.8.2019

Milé celé oddelenie, kolektív z pôrodnej sály aj kolektív z porodnicko-gynekologického oddelenia a samozrejme kolektív z novorodeneckého oddelenia.

Ja len v skratke, chcem poďakovať, každému z Vás za úžasnú a príkladnú starostlivosť počas mojej "predĺženej dovolenky" na Vašom oddelení. Stihla som Vás spoznať tuším všetkých. Aj keď miestami som už bola zúfala, ale 19.08.2019 o 19:00 ste mi "s menšou" pomocou pomohli priviesť na svet našu malú Hannah.

Za všetko Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA.

Ja sa sem už určite nevrátim, ale ľudskosť a profesionálnu starostlivosť budem šíriť ďalej. Prajem Vám čo najviac spokojných mamičiek a zdravých novorodencov. My k ním s istotou patríme. 

S pozdravom,

J. H. a Hannah .


Poďakovanie pre neurologickú ambulanciu

19.7.2019

Poďakovanie pre MUDr. Luciu Paušovú,

chcem týmto listom vedeniu nemocnice poďakovať MUDr. Lucii Paušovej za jej veľkú ochotu, láskavosť a ľudskosť pri vyšetrení, ktoré mi spravila napriek urgentným predpisom.

Dôvodom mojej návštevy urgentu bola dlhodobá PN môjho neurologického lekára, mimo nemocnice a k ostatným lekárom som sa nevedel dovolať a práve príjmová neurologická ambulancia mi vyšla veľmi v ústrety.

Ing. M. N.


Poďakovanie pre neurologické a geriatrické oddelenie

10.7.2019
Chcela by som sa poďakovať za profesionálnu starostlivosť o moju starkú, ktorá je v pokročilom veku, za milý a ochotny prístup zdravotných sestier a tak isto aj doktorov. To akú starostlivosť tam poskytujú a čo všetko robia pre všetkých pacientov si zaslúži obdiv, sú to úžasní, milí a hlavne empatickí ľudia.
Patrí vám jedno veľké ďakujem.
D. D.

Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

10.7.2019
Poďakovať nevystihuje,človeka menom MUDr. Jurkovičová, je to anjel medzi nami.
Veľa zdravia a úspechov v živote želá Iveta

Poďakovanie

7.7.2019
Vážené predstavenstvo spoločnosti AGEL SK a.s.,
 
dovoľujem si Vám touto cestou poďakovať za vynikajúcu a promptnú starostlivosť, ktorá mi bola venovaná dňa 27.06.2019 zo strany lekárov a sestier v Nemocnici Zvolen a.s. po mojom úraze a následnom kolapse. 
Ak je to z Vašej strany nezaťažujúce, tak Vás prosím o odovzdanie môjho úprimného poďakovania vedeniu Nemocnice Zvolen a nasledovným lekárom a ich kolektívom za naozaj ľudský, nezištný a nanajvýš profesionálny prístup k mojej osobe:
Mudr. Peter Púpava
Mudr. Martina Petrovská
Mudr.Zuzana Kollárová
Mudr. Júlia Silvia Muchová
Mudr. Vyskočová
 
Už vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
 
S úctou
J. B., Bratislava

Poďakovanie pre neurologické oddelenie

10.6.2019

Dobrý deň, pani námestníčka,

veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za starostlivosť o môjho rodinného príbuzného, ktorý bol hospitalizovaný na neurologickom oddelení. Musím skonštatovať, že od prvého kontaktu so záchranármi celá starostlivosť a rýchlosť, aj napriek jeho pokročilému veku, ma veľmi prekvapila a pokladám ju za vysoko profesionálnu a hlavne ľudskú.

Chcela by som vyzdvihnúť súčasnú starostlivosť, komunikáciu a pomoc, ktorá je vo vašom zariadení skutočne obdivuhodná.

S pozdravom,

E. Č.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie a OAIM

3.6.2019

Dobrý deň,

20.5.2019 mi bol operovaný žlčník na chirurgickom oddelení v nemocnici vo Zvolene. Touto cestou vyslovujem veľké poďakovanie lekárom - primárovi MUDr.Panuška Dalibor a primárovi MUDr.Thonhauser Robert za profesionalitu a odbornosť, ktorú pri operácii odviedli.

Zároveň ďakujem aj za ochotu a ústretovosť pri starostlivosti počas aj po operácii všetkým zdravotným sestričkám na chirurgickom oddelení, najmä pani Thonhauserovej a Gazurovej. Presne takto ma vyzerať starostlivosť o pacienta.

Za všetko ešte raz ďakujem.

A. S., Zvolen

 


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

30.5.2019


Chcela by som veľmi pekne poďakovať všetkým milým zdravotným sestrám a ostatnému personálu za krásnu starostlivosť o môjho otca, Petra T., ktorého hospitalizovali kvôli náhlemu zhoršeniu zdravotného stavu. Pani doktorke Zanovitovej veľké poďakovanie za všetky potrebné vyšetrenia, kvalitne odvedenú prácu a bezchybný profesionálny prístup v komunikácii s rodinnými príslušníkmi (toto sa bohužiaľ až tak často nevidí, o to viac si to ceníme).

Kolektív pracovníkov na 4. poschodí geriatrického oddelenia robí svoju neľahkú prácu naozaj výborne. Prostredie je príjemne zrekonštruované, ale bez úžasného prístupu týchto všetkých ľudí by to bolo aj tak nanič. Ešte raz veľké ďakujeme.

L.B.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie (FB)

30.5.2019

Dobrý deň,

práve so sa vrátila z chirurgického urgentného príjmu a musím sa veľmi, veľmi pekne poďakovať za úžasný prístup - sestrička bola milá a snažila sa ma od začiatku ukľudniť a dodať mi odvahy, čo sa jej aj podarilo a pán doktor Bacigál ma ošetril veľmi citlivo. Nie som zdravotnícky odborník a neviem posúdiť odborné postupy ale takýto ľudský prístup je viac ako všetky tabletky od bolesti. Mrzí ma, že som si nevšimla meno sestričky, bola ozaj milá!

Ešte raz ďakujem celému oddeleniu.
E. R.


Poďakovanie pre novorodenecké oddelenie

25.5.2019

Dobrý deň, pani námestníčka,

neviem, či píšem správne, ale rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť s pani sestričkou na novorodeneckom oddelení. Žiaľ, jej meno neviem, ale podľa popisu ju možno spoznáte. Vek 40 - 50 rokov, štíhla, tmavšie vlasy v cope. Pri prepúšťaní detičiek im aj zavinšuje krátky veršík. Možno sa volá Anička.

Táto pani sestrička bola veľkým prínosom viacerým maminkám, pre každého si nájde milé a povzbudivé slovo, ale popri povinnostiach sa už málokto dostane aj k tomu, aby jej vyjadril pochvalu. 

Ak si nájde čas, radi by sme sa jej poďakovali osobne. Odovzdajte jej prosím pozdrav.

Ďakujeme,

rodina T.

 


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

10.4.2019

Dobrý deň, chcem touto cestou vyjariť srdečné poďakovanie geriatrickému oddeleniu (prízemie), ze príkladnú a profesionálnu prácu. Moja maminka p. Elena H., bola na tomto oddelení hospitalizovaná od minulej stredy do dnešného dňa, t. j.10.4.2019. Musíme obe skonštatovať, že maximálna ústretovosť sestier, milý prístup, ochota, profesionalita, dávaju tomuto oddeleniu veľký kredit. Pacient potrebuje hlavne ochotu a súcit a toho sa mojej maminke dostalo v plnej miere. Žiadne nestíham, alebo nedá sa. Úžasný pocit, keď Vám rodič povie, som mimoriadne sokojná. Aj počas mojich návštev, som pozorovala ten pohyb na pracovisku, žiadna skleslá tvár, úsmev a pohoda. Ja sama som zdravotná sestra a obdivovala som ich. Sú skvelé a úžasné. Pomocný personál sa správal veľmi prívetivo, s ochotou. Môžem byť iba šťastná a moja maminka tiež, kde ešte sestry vedia, čo znamená pacient.

Vážená pani námestníčka, prosím láskavo, aby ste tlmočili našu veľkú spokojnosť, vďaku sestrám za láskavosť, s akou robia svoju náročnú, často vyčerpávajúcu prácu. Nedal nám to ten skvelý personál pocítiť ani v najmenšom. Vyjadrujem geriatrickému oddeleniu - prízemie, hlbokú a srdečnú vďaku za ich starostlivosť.Prajem im všetkým, spokojnosť v rodinách a na pracovisku. 

S úctou a rešpektom, Elena H. a dcéra Jarmila H. Zvolen

Prajem príjemný deň


Pochvala

7.4.2019

Dobrý deň. Dňa 27. 03. 2019 som bola hospitalizovaná vo vašej nemocnici. V raňajších hodinách som bola vo veľkých bolestiach prevezená na príjem v neurologickej ambulancii. Dovoľte mi, aby som sa týmto spôsobom poďakovala zdravotnej sestre Vierke Bebjakovej za dnes už veľmi vzácny ľudský prístup. Pristupovala ku mne nielen ľudsky, bola milá, odborná, poradila mi, ako mám predýchavať bolesti, eliminovať zvracanie, zohnala mi deku, keďže ma triaslo od zimy (z lôžka som počula, že to vôbec nebolo jednoduché). Ešte raz: ĎAKUJEM
S pozdravom J. Ž.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

5.4.2019

Dobrý deň, tento týždeň som bola hospitalizovaná na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Zvolen a touto cestou by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie všetkým lekárom, sestričkám, zdravotníckemu personálu za vysoko profesionálnu starostlivosť o pacientov. Menovite moje poďakovanie patrí MUDr. Andrejovi Jenčovi za vynikajúci odborný i ľudský prístup, jeho aktívny záujem o pacienta a empatickú komunikáciu. V jeho zodpovednej a náročnej práci mu želám veľa úspechov a celému oddeleniu veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

M.S.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

14.2.2019

Dobrý deň,
Rada by som sa poďakovala všetkým na gynekologicko-pôrodníckom oddelení, lekárom aj sestrám (Dominika Garajova, Bohumila) za ich starostlivosť a úžasný prístup. Aj vďaka tomu som zákrok a zotavenie zvládla.

Želám veľa úspechov :)


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

4.2.2019

Dobrý deň prajem,
Pred pár dňami som bola prijatá na neurologické odd. Chcem vyjadriť svoje poďakovanie nad vynikajúcim ako odborným tak aj ľudským prístupom MUDr. Paušovej. O svojich pacientov prejavovala aktívny záujem, komunikácia s pacientom bola veľmi korektná, empatická. Nie je to prvý krát, čo som bola hospitalizovaná na tomto oddelení. Preto verím, že aj ostatní lekári a personál budú naberať takýto trend. Tím lekárov je mladý a my pacienti máme nádej, že budú smerovať nie len k získavaniu odborných vedomostí, ale aj v prístupe k pacientom, v prvom rade ako k ľudským bytostiam. Pani doktorka môže všetkým slúžiť ako vynikajúci príklad. Ďakujem!!
S pozdravom
E. Z. 


Poďakovanie internému a chirurgickému oddeleniu

31.1.2019

Chcela by som sa veľmi poďakovať za kvalitný mentoring stáží na internom a chirurgickom oddelení. Ako medikom sa nám po praktickej stránke veľa príležitostí nenaskytne, o to vďačnejšie vnímam trpezlivý a chápavý prístup nemocnice voči nám, študentom. Pán primár internej JIS sa nám snažil zabezpečiť náhľad na dôležité úkony, ako je kardioverzia, či zabezpečenie centrálneho žilového prístupu, intenzívne sa nám venoval a ochotne zodpovedal všetky naše otázky.
Špeciálne by som sa chcela ako pacientka poďakovať MUDr. Lukášovi Mesiarikovi z chirurgického oddelenia, ktorý svojim promptným a profesionálnym prístupom zabezpečil absolútne bezproblémové hojenie môjho úrazu, ktorý napriek počiatočným pochybnostiam ostal úplne bez následkov.

K. S.


Poďakovanie za starostlivosť na chirurgickom oddelení

21.1.2019

Dobrý deň,

v krátkosti môj príbeh... Starám sa o svoju 88-ročnú matku, ktorej sa v poslednom čase zhoršil zdravotný stav. Je dlhoročná pacientka s diagnózou diabetes a došlo u nej k zhoršeniu ciev a tým aj k veľkým bolestiam. Všade nám bolo povedané, že sa s tým nedá nič robiť. Keď sme v bezradnej situácii navštívili chirurgické oddelenie vo Zvolene, bola som milo prekvapená. Ujal sa nás dokonca pán primár MUDr. Panuška a zaujal veľmi profesionálny a milý prístup. Pomohol nám už asi v poslednej chvíli. Nestretla som sa už dlho s takým prístupom k starej osobe ako nám bolo poskytnuté vo vašej nemocnici.

Úprimné poďakovanie patrí chirurgickému oddeleniu vo Zvolene a hlavne pánovi primárovi Panuškovi.

S úctou J.


Poďakovanie personálu internej ambulancie - 26.12.2018

27.12.2018

Vážené pani námestníčky,

píšem Vám, lebo by som chcela aj touto cestou vyjadriť poďakovanie a uznanie Vášmu kolektívu, s ktorým sme sa stretli v stredu 26. 12. 2018 od približne 14:30 hod. do 18:00 hod. v internej ambulancii ÚPS.

Do ambulacie poslali môjho otca Ondreja B. po návšteve pohotovosti. Celý kolektív (MUDr. M. Petrovská, zdravotné sestry i sanitár) sa správal profesionálne a súčasne milo i chápavo. Napriek tomu, že v ordinácii bolo stále rušno, kolektív bol trpezlivý, k pacientkam a pacientom pristupoval s úctou.

Vyjadrujeme pani doktore, zdravotným sestrám i sanitárovi vďaku i obdiv, že svoju náročnú prácu vykonávajú takto kvalitne s erudíciou aj úctou k človeku.

S úctou

Ondrej B. s dcérou Lujzou U.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

18.12.2018

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou veľmi pekne poďakovať za starostlivosť o moju matku, Annu Š., ktorá bola hospitalizovaná na chirurgickom oddelení (traumatolog. časti) od 9.12. do 14.12.2018 zdravotnej sestre (pani Julka K.), ktorá sa o moju mamu s ťažkou diagnózou s potrebnou 24-hodinovou starostlivosťou starala veľmi vzorovo. Prebaľovala, polohovala, umývala, svoju prácu vykonávala na 150 percent. Pre túto zdravotnú sestru je jej práca aj poslanie. Ďakujem za odovzdanie mojej pochvaly.

A.Š.


Poďakovanie personálu oddelenia geriatrie - 23.11.2018

23.11.2018

Vážené vedenie nemocnice,

pred časom bol na geriatrickom oddelení hospitalizovaný manžel. Chcela by som sa týmto poďakovať lekárom, sestričkám, sanitárkam a ostatnému personálu geriatrie na IV. poschodí za príkladnú starostlivosť o manžela.

Ďakujem

B.D. Zvolen


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

8.11.2018

V októbri 2018 som bola hospitalizovaná v Nemocnici vo Zvolene na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Chcem poďakovať všetkým lekárom, sestričkám, zdravotníckemu personálu za profesionálny prístup ku všetkým pacientom, za povzbudivé slová, milý úsmev, pomoc a starostlivosť. Vo vašej zodpovednej a náročnej práci želám veľa úspechov.

S úctou a vďakou

V.A.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

5.11.2018

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať celému kolektívu chirurgického oddelenia za profesionálny a ľudský prístup, najmä pani doktorke Jurkovičovej a sestričkám na jiske, ktoré sa o mňa v dňoch od 23.10. do 29.10. 2018 starali.

Ďakujem

E. B.


Poďakovanie personálu oddelenia geriatrie - 29.10.2018

29.10.2018

Vážený pán riaditeľ,
prosím o poďakovanie personálu z oddelenia geriatrie prízemie, pani primárke a ošetrujúcej lekárke MUDr. Hulinovej, ako aj ďalším ošetrujúcim lekárom, sestričkám a ďalším pracovníkom na oddelení za ich prístup a starostlivosť o pacienta Pavla Š., ktorý bol nevládny. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Manželka Anna Š. a synovia Vladko a Marianko


Poďakovanie

23.10.2018

Dňa 21. septembra 2018 o 16. hodine som na Pustom hrade pri Zvolene utrpel nehodu. Záchranári ma priviezli do Nemocnice Zvolen, kde so mnou personál zaobchádzal profesionálne a kde mi zistili fraktúru dolnej končatiny. Rád by som touto cestou poďakoval záchranárom, lekárom a zdravotným sestrám za ich ľudský prístup a profesionálnu a rýchlu starostlivosť.

János Szekeres a Szekeresné Vermes Katalin (Salgotarján, Maďarsko)


Poďakovanie Chir RDG GER

30.8.2018

Vážený pán riaditeľ,

viem, že máte mnoho pracovných povinností, ale prosím, prečítajte si týchto pár riadkov. Mám už 87 rokov, je to vek, kedy sa človek díva na svet inými očami ako v mladosti a neberie všetko ako samozrejmosť.

9.8.2018 sme mali za Zvolenom dopravnú nehodu. Ja som utrpela úraz hrudníka. Po privolaní záchrannej zdravotnej služby ma sanitkou previezli na chirurgiu, rtg oddelenie a po vyšetrení na geriatriu. Všetkým pracovníkom na spomínaných oddeleniach chcem vysloviť veľkú vďaku za zdravotnú starostlivosť a pomoc. No nie menej im ďakujem za ich ľudský prístup. Snažili sa mi pomôcť po zdravotnej i psychickej stránke.

Ďakujem Vám a prosím, odovzdajte všetkým moje úprimné „ďakujem“!

PS: Prajem Vám, ako i ostatným mnoho zdravia a veľa osobných i pracovných úspechov.

Mária Š.


Poďakovanie personálu internej ambulancie

10.8.2018

Poďakovanie pre internú ambulanciu.

Ďakujem môjmu obvodnému lekárovi MUDr. Hybskému, že ma poslal na SONO, ďakujem Vám milí lekári, lekárky, sestričky, že ste mi pomohli zmierniť bolesť, ba celkom ju odstrániť. Nech sám LEKÁR najvyšší vzhliada na Vás a napĺňa Vaše srdcia pokojom a tichou radosťou za všetko, čo pre nás pacientov robíte.

Skláňam sa s úctou pred Vami.

Vaša vďačná pacientka B. T.


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

9.4.2018

Dobrý deň,

chcem pochváliť oddelenie geriatrie na 4. poschodí Vašej nemocnice, kde som mala hospitalizovanú mamu - pani Kováčovú Jolanu. Starostlivosť o ňu, ako aj o ostatných pacientov bola na vysokej úrovni. Chcem vyzdvihnúť ako pani doktorku, tak aj zamestnancov oddelenia, od upratovačiek tak aj sanitárov, ktorí napriek svojmu ťažkému povolaniu, podávajú profesionálny výkon, za čo im patrí veľká vďaka. Ošetrujúca lekárka, bola veľmi milá a ústretová, čo sme ako rodina veľmi uvítali a ďakujeme, že zamestnávate takých ľudí. Robia česť a dobré meno vašej nemocnici. Prajem Vám veľa takých zamestnancov ako p. MUDr. Hulinová, pretože ak má niekto úctu k starším ľuďom, tak je to práve ona, ako aj zamestnanci oddelenia.

 

S pozdravom spokojná rodina 


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

12.3.2018

Vyjadrujem úprimnú vďaku pani primárke Záhumenskej, pani doktorke Šimákovej, zdravotným sestrám a sanitárovi na 4. poschodí geriatrie, za príkladnú starostlivosť počas môjho liečenia koncom februára a začiatkom marca 2018.

Sliač, 08.03.2018

Andrej Štelmák


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

7.3.2018

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou vyjadriť veľkú vďaku pánovi primárovi MUDr. Daliborovi Panuškovi, a jeho tímu za perfektne odvedenú prácu. Dňa 7.2.2018 som bola operovaná na žlčník. Nedá mi, aby som nevyjadrila svoju maximálnu spokojnosť, a ocenila profesionálny prístup lekárov a sestričiek. Oceňujem ťažkú prácu zdravotných sestričiek, ktoré odvádzajú profesionálnu prácu, zvlášť ďakujem sestričke pani Gažúrovej, za jej láskavosť a obetavosť, pri pooperačnej starostlivosti. Ďakujem MUDr. Márii Gazdovičovej, za neskutočne ľudský prístup k pacientovi, a za pooperačnú starostlivosť o mňa. Úprimne a zo srdca ďakujem, a želám veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

Jana. Václaviková Golianová


Poďakovanie personálu chirurgie a OAIM

27.2.2018

Dobrý deň pán riaditeľ,

chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny a tiež aj ľudský prístup a starostlivosť hlavne pánovi primárovi MUDr. Daliborovi Panuškovi a tiež aj celému personálu chirurgie a OAIM, ako aj primárovi MUDr. Robertovi Thonhauserovi.

Najväčšia vďaka však patrí MUDr. Panuškovi, ktorý denno-denne, aj počas víkendu chodil za maminou - pacientkou a napriek všetkým komplikáciám všetko zvládli.

Srdečne ďakujeme

 

Rodina Valovčanová


Poďakovanie za starostlivosť na chirurgickom oddelení

13.1.2018

Vážený pán primár,

 

ležala som niekoľko krát na Vašom oddelení chirurgie a musím konštatovať, že prístup Vášho oddelenia je maximálne profesionálny. Zároveň by som chcela vysloviť poďakovanie primárovi Panuškovi, ktorý mi operoval žlčnik - už to bolo zlé, ale zvládol to na jednotku. Potom všetkým upratovačkám, ktoré sa skutočne snažia o čistotu na Vašom oddelení a staničným sestrám, menovite pani Parobkovej.

Veľká vďaka. Verím, že ich o mojej vdačnosti budete informovať a zároveň ich patrične odmeníte.

Ďakujem veľmi pekne, ostávam s pozdravom

 

DH


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

2.12.2017

Dobrý deň. Dňa 19.10.2017 som bola hospitalizovaná na chirurgii u vás vo Zvolene. Ležala som na treťom poschodí na operácií žlčníka. Chcem sa touto cestou poďakovať za starostlivosť všetkým lekárom a sestričkám na oddelení. To neboli sestry, ale anjeli. Veľmi som ich obdivovala. Všetko zvládali s úsmevom. To je dnes vzácnosť. Ešte raz Ďakujem.

 

Viera Budová


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

15.8.2017

Vážený pán riaditeľ, 

v mesiaci júl som mala možnosť pozorovať prácu vašich zamestnancov (hlavne na gynekologickom ) oddelení.Veľmi milo ma prekvapila nesmierna ústretovosť  zamestnancov, ich pracovné nasadenie aj napriek tomu, že priestory a vybavenie nie sú najnovšie. Úprimný záujem o pacienta od každého zamestnanca (od upratovačky, THP zamestnancov, sestričiek, lekárov...), ochota pomôcť  pacientovi v akejkoľvek situácii je veľmi dobrá voľba a smerovanie. 

Toto vynaložené úsilie sa vám ako kolektívu vráti a pacienti sa budú do vašej nemocnice s radosťou vracať.

Preto by som Vás chcela požiadať, ak by to bolo len trochu možné,poďakujte prosím pánovi primárovi gynekologického oddelenia, celému jeho kolektívu ale aj ostatným oddeleniam. Pochvalu si Vaši zamestnanci naozaj zaslúžia.V dnešnej dobe slušné a poctivé správanie nie je samozrejmosťou (prístup v BB sa nedá s vami porovnať). Bežný občan si začína pomaly a postupne uvedomovať, čo má v živote naozajstnú hodnotu. Negatívnych vecí v našich životoch je veľa a preto budem šíriť vaše dobré meno ďalej.

S vďakou a úctou k vašej práci                 Erika SRNCOVÁ, Banská Bystrica

 


Poďakovanie pre MUDr. Miroslava Haška

14.8.2017

Vážený pán riaditeľ,

chcela by som sa prostredníctvom tohto listu poďakovať za fantastickú starostlivosť, ktorú mi sprostredkoval pán MUDr. Miroslav Haško, lekár gynekologického oddelenia v NsP Zvolen.

Som Bystričanka, ale žijem takmer desať rokov v Londýne, odkiaľ sme  sa presťahovali s manželom na nejaký čas na Slovensko, pretože som sa rozhodla porodiť tu, na Slovensku. Môj ošetrujúci lekár bol niekoľko rokov primár gynekologického oddelenia Roosveltovej nemocnice MUDr. Tibor Bielik. Po niekoľkých prehliadkach sme sa s manželom rozhodli nájsť si iného lekára, neboli sme spokojní  prístupom MUDr. Bielika k nám. Pán doktor Bielik je síce fantastický odborník,  ale nie práve najlepší komunikátor.

O nemocnici vo Zvolene sme počuli dobré informácie, a tak sme sa začali zaujímať o možnosť nájsť tu vhodného lekára. MUDr. Miroslav Haško nám bol doporučený aj  organizáciou slovenských dul. Už pri prvej prehladke som pochopila, že on poskytuje úplne inú starostlivosť  - odborne,  ale hlavne ľudsky. Hneď na prvej prehliadke, sme prešli celý môj pôrodný plán (ktorý bol dosť detailný, kedže som absolvovala kurzy hypnopôrodu  a mala som v pláne rodiť prirodzene bez liekov a iných zásahov, ktoré neboli nutné). MUDr. Haško som mnou dokonca zostal 45minút po svojej službe, aby sme si boli istí, že mám dobré ozvy. Pri dalších prehliadkách,  za prítomnosti môjho manžela, ktorý rozpráva len anglicky, pan doktor to rešpektoval a aj on sa snažil rozprávať po anglicky a vysvetľovať veci. Bol vždy otvorený a uprimný. Aj  komunikácia medzi ním a ošetrujúcimi sestrami bola veľmi profesionálna.

Tento ľudský, príjemný a chápavý prístup (o odbornosti sa nezmieňujem,  pretože tá bola samozrejmosťou) , mi dal nádej, že prístup niektorých slovenských doktorov sa posúva správnym smerom. Správne chápu to, že pôrod je intímna záležitosť pre každú ženu, zážitok na celý život, ktorý môže byť traumou,  ak sa k nej nepristupuje s úctou, nehou a porozumením a nevyhovie sa jej požiadavkám, ak je to možné, tak ako v iných krajinách Európy.

Je výborné pre nemocnicu i budúce mamičky, že máte takého si lekára, ktorý je mladý, odborník a mohol by sa so svojím prístupom uplatniť aj inde vo svete, na čo má určite veľa možností.

Ja som nakoniec porodila v Hainburgu, kedže sme sa v čase pôrodu (prenášala som 3 dni) zdržiavali v Bratislave a v Hainburgu som mala tiež vybratú nemocnica:  porodila som do vody, bez zásahov, bez liekov . A bez problémov a v pohode. Narodila sa nám dcéra, ktorá už má dva mesiace.

Ešte raz by som sa chcela poďakovať za starostlivosť u MUDr. Miroslava Haška a vo Vašej nemocnici,  želám Vám veľa spokojných pacientov, najmä mamičiek.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na dole uvedenom telefónnom čísle, alebo prostredníctvom mailu.


Poďakovanie personálu chirurgickej ambulancie

18.4.2017

Dňa 5.4.2017 krátko popoludní ma po úraze priviezlo vozidlo RLP Krupina na ošetrenie na chirurgickú ambulanciu Nemocnice Zvolen a.s. Po náležitých úkonoch ma ošetril MUDr.Adam Gyori,sekundárny lekár. Hlboko sa skláňam pred jeho odbornými vedomosťami, zručnosťou, ale aj ľudským prístupom k pacientovi, za čo mu patrí úprimná vďaka. Mňa osobne príjemne prekvapili všetci zamestnanci tohto oddelenia svojou profesionalitou, pracovitosťou, ale aj vľúdnosťou, ktorú tak veľmi človek v tejto uponáhľanej dobe potrebuje. Ďakujem aj v mene tých, ktorí automaticky prijímajú dobro, ktoré sa im dostáva od zamestnancov tohto oddelenia, no nie sú schopní poďakovať.

S úctou RK, Banská Bystrica


Poďakovanie doktorom a sestričkám na oddelení neurológie.

18.4.2017

Poďakovanie doktorom a sestričkám na oddelení neurológie.

Chcela by som veľmi pekne poďakovať primárke MUDr. Kaderjakovej a MUDr. Necpálovi za priateľský a milý ľudský prístup, takisto všetkým sestričkám na oddelení, ktoré neustále ponúkali svoju pomoc, rovnako milým sanitárom a neviem si vynachváliť jedlo, ktoré mi vždy chutilo a porcie boli veľké. Veľké ĎAKUJEM!

Zuzana


Poďakovanie kolektívu geriatrického oddelenia a OAIM

29.3.2017

Vážený pán riaditeľ,v mene celej našej rodiny sa chceme  poďakovať kolektívu prízemia geriatrického oddelenia- sestričky, MUDr. Slobodník,  MUDr. Záhumenská a kolektívu  oddelenia OAIM – sestričky, MUDr. Tomaľová, MUDr. Pántik, MUDr. Tonhauser a pomocní personál za obetavú prácu  a starostlivosť o našu mamu pani MF. Ďakujeme za  veľmi ľudský prístup k nám  jej deťom a ostatným rodinným príslušníkom.   S poďakovaním Mgr.AK,  Bc.EV  a ostatná rodina.


Poďakovanie lekárom a sestričkám chirurgického oddelenia

24.3.2017

Dobrý deň,
rada by som vyjadrila svoju vďaku lekárom a sestričkám chirurgického oddelenia pod vedením MUDr. Dalibora Panušku v nemocnici vo Zvolene za záchranu môjho zdravia, konkrétne lakťa pravej ruky.
3. februára 2017 cestou do práce som 2x nešťastne spadla a "rozbila" som si lakeť.
Je to komplikovaná zlomenina a preto veľmi krásne ďakujem celému personálu za krásny ľudský prístup a snahu pacientom uľahčiť ich ťažký údel. Ruku mi operovali 8. februára. Ešte raz veľmi, veľmi krásne ďakujem!
Všetkým prajem veľa zdravia, šťastia a úspechov , nech sa im darí. Mám len veľmi dobré spomienky na jednodňovú chirurgiu nemocnice Agel. AB (Budča)


Poďakovanie lekárom a sestričkám na chirurgii

21.2.2017

Pán riaditeľ,

touto cestou sa chcem poďakovať lekárom, ktorí mali dňa 3.12.2016 nočnú službu na pohotovosti chirurgického oddelenia, ako aj všetkým lekárom a sestričkám na chirurgii.

Ďakujem za všetku tú starostlivosť. Zvlášť ďakujem pánovi Dr. Ježíkovi.

Srdečne im všetkým ďakujem a prajem veľa zdravia a spokojnosti v práci ako aj vo svojich rodinách.

AT

Pliešovce


Poďakovanie a pochvala kolektívu geriatrického oddelenia

21.2.2017

Vážený pán riaditeľ,

chcela by som týmto vyjadriť svoje poďakovanie a pochvalu kolektívu Geriatrického oddelenia Nemocnice Zvolen a.s., konkrétne na IV poschodí.

Vďaka patrí celému personálu, ošetrujúcej lekárke MUDr. Lucii Sojákovej a v neposlednom rade pani primárke geriatrického oddelenia, MUDr. Jane Záhumenskej za profesionálnu starostlivosť, ľudský prístup a ústretovosť počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení v termíne od 28.11. 2016 do 9.12.2016. 

Ešte raz úprimné "ďakujem"

AV


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia a fyziatricko – rehabilitačného oddelenia

25.1.2017

Dobrý deň,

Týmto listom sa chcem poďakovať personálu Nemocnice Zvolen chirurgického oddelenia primára MUDr. Dalibora Panušku a fyziatricko – rehabilitačného oddelenia primárky MUDr. Oľgy Lietavovej.

Dňa 03.09.16 som mal úraz zlomeninu členka. V ten istý deň som bol aj hospitalizovaný na chirurgické oddelenie, kde mi bolo oznámené, že mi členok musia operovať. Operácia bola vykonaná dňa 12.09.16 MUDr. Jurajom Rolkom. Dňa 13.09.16 ma prepustili do domáceho liečenia. Počas môjho pobytu v nemocnici som sa stretol s profesionálnou a hlavne ľudskou ochotou personálu. Moje poďakovanie patrí MUDr. Jurajovi Rolkovi, MUDr. Mariánovi Zdychovi, a sestričkám oddelenia.

Moje ďalšie poďakovanie patri sestričkám fyziatricko – rehabilitačného oddelenia primárky MUDr. Oľgy Lietavovej, ktoré sa postarali o liečenie môjho operovaného členka.

Na záver môjho listu želám personálu Nemocnice Zvolen veľa zdravia a veľa úspechov v ďalšej práci.

 

S pozdravom

NA


Poďakovanie gynekologickému oddeleniu

25.1.2017

Dobrý deň,

rada by som posunula na riaditeľstvo moju pozitívnu spätnú väzbu na MUDr. Ruženu Bugárovú. Dňa 4.1.2017 ma sprevádzala počas môjho pôrodu a spätne jej prístup hodnotím ako veľmi ľudský a profesionálny zároveň. Veľmi som jej vďačná, aj Vašej nemocnici za našu krásnu dcérku...

S pozdravom MUDr. LB


Poďakovanie personálu na neurologickom a chirurgickom oddelení

5.1.2017

Dobrý deň,
chcem sa s vami podeliť o úžasnú skúsenosť ako príbuzná umierjúceho človeka.
Moja mama obišla vo Zvolenskej nemocnici pár oddelení, niekde s lepšími, niekde s horšími skúsenostami. Bola v novembri aj na neurologickom oddelení, kde pani primárka Kaderjaková sa správala k nej veľmi empaticky, pristupovala k nej s láskyplným prístupom. Mama sa jej chcela ešte raz podakovať za starostlivosť, ale už nestihla, tak to robím ja a zároveň chcem podakovť personálu na chirurgii.
19.12.2016 bola mama hospitalizovná na septickom oddelení. Do 24 hodín od hopitalizácie umrela a ja by som sa chcela celému tímu chirurgického oddelenia podakovať za starostlivosť. Zvlášť patrí moja veľká vďaka pánovi primárovi Panuškovi. Jeho správanie voči mame a mne bolo na vysokej profesionálnej urovni, ale zároveň posobil ako človek s veľkým, otvoreným srdcom. S takýmto prístupom som sa stretla prvý krát.
Vďaka patrí aj vrchnej sestre a všetkým sestičkám.

MK


Poďakovanie lekárom chirurgického oddelenia

22.12.2016

Dovoľte mi, aby som sa týmto listom poďakovala oddeleniu chirurgie septika pod vedením primára MUDr. Dalibora Panušku. Bola som operovaná 5.12.2016 a týmto sa chcem poďakovať za príkladnú lekársku starostlivosť a vysoko profesionálny a ľudský prístup pri odbornom vyšetrení. Oceňujem ich citlivú, trpezlivú a milú komunikáciu s následným usmernením, ktorého výsledkom bolo postupné zlepšovanie zdravotného stavu. Poďakovanie patrí aj slúžiacim sestričkám, ktoré svojím ľudským a dôsledným prístupom boli nápomocné pacientovi. Všetkým želám veľa síl pri výkone mimoriadne zodpovedného povolania. Touto vďakou chcem zároveň podporiť dobrý chýr Vašej nemocnice. S úctou Vaša pacientka ĽL z Dudiniec.


Poďakovanie tímu gynekologicko-pôrodníckého oddelenia

9.12.2016

Dobrý deň,

už dlhšie som sa chystala napísať túto recenziu na moju skúsenosť s nemocnicou vo Zvolene na gynekologickom oddelení. Som názoru, že by sa nemala šíriť len kritika, ale naopak aj pochvala!
Pôvodom som z Nitry, momentálne žijem v Bratislave, no v 13.týždni tehotenstva som bola práve odcestovaná v blízkosti Zvolena, kedy ma nečakane postihli veľmi nepríjemné bolesti brucha a silné krvácanie. Bola som prijatá na hospitalizáciu v noci na pohotovosti vo ZV. Ešte nikdy som sa nestretla s takým perfektným priateľským a ľudským prístupom od lekárov a sestričiek ako práve u Vás. Veľmi pekne by som sa Vám chcela poďakovať! Krvácanie bolo okamžite po prijatí zastavené a dieťatko zachránené. Neustála kontrola lekárky aj počas noci keď som bola na lôžku. Bola som už viac krát hospitalizovaná, ale na personál gynekológie vo ZV nemá žiadna nemocnica. Obávam sa, že keby sa v tú noc nachádzam práve v Nitre alebo Bratislave, nemuselo by to dopadnúť najlepšie.
Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem, šírim len dobré slová o Vás.
S pozdravom,
KN


Poďakovanie za pomoc pri organizácii konferencie

3.11.2016

 

Vážený pán predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ MUDr. Jozef Botka,

touto cestou sa Vám v mene organizačného výboru a výboru sekcie sestier pracujúcich v geriatrii chcem poďakovať za podporu, pomoc Vašej organizácie v rámci VII. celoslovenskej konferencie geriatrických sestier s medzinárodnou účasťou, ktorá sa konala 7.-8. 10. 2016 v priestoroch Auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici.

Organizácia našej konferencie má síce len sedemročnú tradíciu medzi odbornou a geriatrickou verejnosťou sestier, ale našou ambíciou je zvyšovať jej kredit a prestíž.  Usporiadanie podujatia takéhoto rázu si vyžaduje náročné organizačné úsilie, ale taktiež i nemalé finančné zázemie. Prostredníctvom Vašich vedúcich sestier, PhDr. Zuzany Bukovcovej a Bc. Gabriely Hricišinovej v spolupráci s geriatrickým oddelením, boli tieto atribúty realizované a to s príkladnou reprezentáciou v podobe organizačnej i prednáškovej. Prípravný výbor a výbor sekcie vysoko oceňuje takýto ústretový a profesionálny prístup, pretože prispieva nielen k zvýšeniu úrovne podujatí takéhoto rázu, ale zároveň zvyšuje aj kredit geriatrického ošetrovateľstva, za čo im patrí úprimná vďaka a obdiv.

S úctou

Mgr. Denisa Šarkoziová, predsedníčka sekcie sestier pracujúcich v geriatrii


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu NsP Zvolen

13.10.2016

Príjemný dobrý deň pán riaditeľ a kolektív geriatrického oddelenia.

      Začiatkom augusta 2016 bola hospitalizovaná pacientka AD na geriatrickom oddelení Nemocnice Zvolen. Hospitalizovaná bola na nadštandardnom oddelení, prechodne na 3. poschodí.    Už od príchodu do nemocnice všetko postupovalo, tak ako má. Príjemné prostredie na urgentnom príjme, rýchla diagnostika a následné zahájenie liečby. Chceme sa touto cestou poďakovať  za výbornú   starostlivosť, milý prístup všetkých sestričiek, ktoré  pri svojej namáhavej práci  nezabúdajú na milé prívetivé slová, na úsmev a povzbudenie. Veľmi si ceníme,   že aj so staršími ľuďmi za zaobchádza dôstojne, s citom a láskou. Vďaka patrí aj  lekárovi MUDr. Slobodníkovi  ako aj celému kolektívu lekárov a sestričiek za príkladnú starostlivosť, za vedenie oddelenia  pani primárke, vrchnej sestre a Janke Valentínyovej a pomocnému personálu za čistotu na oddelení a chutnú stravu.

     Prajeme Vám  hlavne veľa zdravia, veľa sily vykonávať túto  náročnú prácu, aj naďalej úsmev v tvári,  povzbudivé slová , empatiu a veľa spokojných pacientov.  Držíme Vám všetkým palce.

                                                 

Vaša pacientka AD  s rodinou.  


Poďakovanie kolektívu OAIM

4.10.2016

Týmto by som chcela vyjadriť svoje úprimné poďakovanie a spokojnosť za poskytnutú liečbu a starostlivosť celému oddeleniu počnúc upratovačkami, cez sanitárky- sanitárov, sestričky, lekárov a pána primára. Veľké ďakujem za moju, už nebohú, maminu, ktorá bola u vás hospitalizovaná od 7.7. -24.8. 2016. Počas celej hospitalizácie som bola presvedčená, že mojej mame bola poskytovaná tá najlepšia starostlivosť. Pracujú u vás profesionáli so srdcom  a pôsobením na pravom mieste. Úsmev, pochopenie, cit, empatia, trpezlivosť  - toto sú charakteristické vlastnosti ľudí na OAIM. Ešte raz všetkým veľké ďakujem.

Dcéra AK


Poďakovanie personálu chirurgickej pohotovosti

7.9.2016

Dobrý deň prajem,
touto cestou chcem poďakovať personálu chirurgickej pohotovosti, ktorý pomáhal môjmu manželovi v sobotu, 27.8.2016 o cca 20:30 s nalomenou nohou. Napriek ďalším čakajúcim pacientom prebiehalo vyšetrenie, rontgen, následné ošetrenie, bez akýchkoľvek problémov, stresov a s maximálnou ochotou a ústretovosťou. Hlavne ďakujem slúžiacej sestričke, ktorá konala mimoriadne ľudsky a zároveň profesionálne a pánovi doktorovi.
S úctivým pozdravom Ľ.CH.


Poďakovanie zdravotníckemu personálu neurologického oddelenia

7.9.2016

Veľmi pekne by sme chceli poďakovať zdravotníckemu personálu neurologického oddelenia vo Zvolene. Všetkým od pani primárky, pani doktorky až po sanitárky za príkladnú, obetavú, odbornú a najmä ľudskú starostlivosť o našu mamičku.

Vždy, keď sme za ňou prišli, bola ošetrená, prezlečená, stále okolo seba niekoho mala. Ani raz sme sa nemuseli doprosovať o polohovanie, či podanie vody.

Všetci títo ľudia odviedli skvelú prácu. Sestričky a personál sa chovali veľmi ochotne a milo a bolo vidieť, že svoju prácu vykonávajú s chuťou a nie preto, že musia.

Hneď od prvého kontaktu sme boli milo prekvapení, neurologickým oddelením, ktoré na nás zapôsobilo veľmi dobrým dojmom. Voňavé, čisté pekne upratané prostredie, ktoré je zásluhou šikovných upratovačiek, zďaleka nepripomína nemocnicu.

Prajeme všetkým pracovníkom neurologického oddelenia vo Zvolene veľa zdravia, aby pokračovali vo svojej práci s takým nasadením  a prístupom k pacientom ako doteraz, pretože s takou obetavou prácou sme sa ešte v žiadnej nemocnici nestretli.

Ešte raz ďakujeme a dúfame, že všetky nemocnice sa budú postupne zlepšovať na Váš obraz.

Veľká vďaka vám!

dcéry pani G.


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

12.7.2016

Veľmi pekne by som chcela poďakovať geriatrickému oddeleniu na 4.poschodi. Všetkým, od pani doktorky, až po sanitárky, za príkladnú starostlivosť o nášho ocka, JČ. Vždy, keď sme za ním prišli, bol ošetrený, prezlečený, stále okolo seba niekoho mal, ani raz sme sa nemuseli doprosovať o polohovanie, podanie vody. Všetky tie ženy odviedli skvelú prácu. Ďakujeme. Rodina Č


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice

27.6.2016

Dobrý deň,

minulý týždeň som bol hospitalizovaný a operovaný vo vašej nemocnici.

Chcel by som sa touto cestou poďakovať za veľmi profesionálny a ľudský prístup personálu nemocnice. Navštívil som už viacero nemocníc (BB,ZH,MT,PN, Handlová ODCH) a s prístupom sestier ako u vás som sa ešte nestretol. Ležal som na chirurgickom oddelení 3. poschodie.

Sestričky a personál sa choval veľmi ochotne a bolo vidieť, že svoju prácu vykonávajú s chuťou, nie lebo musia.

Taktiež chcem vyjadriť obrovskú spokojnosť s pánom Dr. Púpavom, prístup skutočného profesionála.

Ešte raz ďakujem, a dúfam, že všetky nemocnice sa budú postupne zlepšovať na váš obraz.

S pozdravom

Ing. R.L.


Poďakovanie za záchranu života

20.6.2016

Vážený pán riaditeľ,

dovoľte mi, aby som touto formou poďakovala Mudr. Jánovi Necpálovi, neurológovi Vašej nemocnice a taktiež sestřičke z oddelenia ARO, (sestre pána doktora) slečne Zuzane Necpálovej za neuveritelne pohotový a profesionálny zásah 12.6.2016 na sídlisku Západ Zvolen, ktorým zachránili môjmu otcovi D.P. život. Úprimne oceňujem a hlavne obdivujem odborné znalosti a skúsenosti pána doktora Necpála a taktiež jeho sestry.

Úžasné je, že sú to mladí a vzdelaní ľudia. Predovšetkým vďaka nim a samozrejme akčnosti a efektivite záchrannej služby, členovia ktorej tiež zafungovali perfektne, môj otec žije. Nebyť  pohotovej a profesionálnej reakcie všetkých menovaných,  asi by som svojho otecka už nestihla. Keď totiž dostal infarkt, práve som bola na ceste domov z Kuala Lumpur, kde už druhým rokom žijem s manželom.

Otec sa momentálne nachádza na zrenovovanom oddelení geriatrie Vašej nemocnice  a musím konštatovať, že som bola pri jeho návšteve príjemne prekvapená prostredím i kvalitnou starostlivosťou personálu oddelenia.

Vážený pán riaditeľ, prajem Vám a Vašej nemocnici veľa úspechov a ešte raz za záchranu otca úprimne ďakujem!

S pozdravom

D.H.


Paďakovanie personálu na ÚPS internej ambulancii

23.5.2016

Dobrý deň,dňa 21.5.(sobota) som musela vyhľadať pohotovosť vo Vašom zariadení, odkiaľ som bola odoslaná na ÚPS internú amb. Stretla som sa tam naozaj s veľmi ľudským prístupom ako aj odbornou zdr.starostlivosťou, preto by som sa chcela aj touto cestou veľmi pekne poďakovať MUDr.J.Filkorovi a službu konajúcej sestričke, ktorej meno bohužiaľ neviem,ale pre Vás podľa rozpisu služieb to nebude problém zistiť.Tiež som bola milo prekvapená peknými priestormi, kde sa nachádza ÚPS interná amb.a keďže som vo Vašej nemocnici kedysi odpracovala 15 rokov viem, ako to tam vyzeralo kedysi.

Prajem Vám veľa spokojných pacientov.
S pozdravom G.K.


Poďakovanie celému tímu na pôrodníckom oddelení

9.3.2016

Dobrý deň,chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu na pôrodníckom oddelení a obzvlášť pani doktorke MUDr. Bugárovej za jej ústretovosť, milý prístup a pomoc pri narodení môjho druhého dieťatka. Ešte raz veľké ďakujem.

KŠ, Žiar nad Hronom


Poďakovanie celému zdravotníckemu tímu geriatrického oddelenia

8.3.2016

Dobrý deň, chcela by som aspoň touto cestou vyjadriť svoje poďakovanie celému zdravotníckemu tímu geriatrického oddelenia na prízemí Nemocnice Zvolen a. s.,Kuzmányho nábrežie 28.Z dôvodu náhleho zhoršenia zdravotného stavu bola moja 82 ročná svokra EČ dňa 28.2.2016 hospitalizovaná na tomto oddelení. Hneď od prvého kontaktu sme boli milo prekvapení stavebným riešením a dizajnom prízemia geriatrického oddelenia, ktoré na nás veľmi dobre pôsobilo. Voňavé, čisté a pekne upravené prostredie nepripomínalo nemocnicu, ale kanceláriu prvého kontaktu s pozitívnou atmosférou. Odborný zdravotnícky personál, sestričky, lekári ale aj pomocný zdravotnícky personál bol veľmi milý, ústretový, ochotný. Svokre bola poskytnutá ihneď už pri prijatí patričná zdravotná starostlivosť s potrebnými vyšetreniami vrátane. Obzvlášť sa chcem poďakovať sestričkám, ktoré boli vždy ochotné, milé a empatické aj napriek záťažovým situáciám, ktoré denne prináša ich práca. Verím, že takýmto prístupom a profesionalitou prispeli k rýchlejšiemu uzdraveniu nielen mojej svokre, ale aj ostatným pacientom.

Ďakujem a ostávam s pozdravom.
V Dobrej Nive.


Poďakovanie tímu gynekologicko- pôrodníckého oddelenia

7.3.2016

Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať celému tímu na gynekologicko- pôrodníckom oddelení, obzvlášť MUDr. Jenčovi, MUDr. Olajcovej, sestričke vrchnej a staničnej za výbornú starostlivosť a ľudský prístup. Sama som zdravotník, bola som prvorodička a skutočne tie pocity a obavy pri nich odpadli! Pôrod dopadol dobre a maličký je zdravý, síce som rodila v októbri a prešla už nejaká doba, človek nezabúda... Ďakujem veľmi pekne! Dúfam že sa môj email dostane na správne miesto.


Poďakovanie rehabilitačnému oddeleniu na poliklinike

26.2.2016

Dobrý deň, chcela by som sa touto formou poďakovať rehabilitačnému oddeleniu na poliklinike za skvelý prístup.Bola som veľmi milo prekvapená už pri príchode na recepciu. Hneď ako som sa predstavila a spýtala sa či je možné rehabilitovať a cvičiť v zariadení aj keď nie som Zvolenčanka, dokonca som z Nitrianskeho kraja som dostala termín ku pani doktorke Lietavovej na vyšetrenie a naordinovnie cvičení.Moje najväčšie Ďakujem patrí rehabilitačnej sestričke Slávke Šimovej za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Som pol roka po autonehode, takmer 5mesiacov som mala zafixovaný lakeť v jednej polohe bez pohybu. Vďaka jej trpezlivosti a pomoci sa dnes, po troch týždňoch cvičenia s rukou dokážem dotknúť tvare, čo je pre mňa veľký pokrok. Viem porovnať prístup, pretože som rehabilitáciu absolvovala aj v mieste môjho trvalého bydliska. Ale po tomto cvičení vo Zvolene ma pochválil aj môj operatér z nitrianskej nemocnice, preto viem, že to je zásluhou hlavne pani Šimovej.Veľmi rada sa ku vám vrátim a budem pokračovať v rehabilitácii s úsmevom.Ešte raz krásne ďakujem! Takýto prístup sa bohužiaľ hocikde na Slovensku nevidí.

S pozdravom JK


Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení v Krupine

22.2.2016

Naše milé a dobré sestričky, ako aj ostatný personál na internom oddelení. Ste ako na nebi hviezdičky. Stále sa na nás usmievate a z vašich sŕdc a duší nám radosť rozdávate. Nech vaša aktivita trvá a Pán Boh vám silu dáva a neustále ju požehnáva. Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení od A po Z v Krupine za obetavú, odbornú a najmä ľudskú starostlivosť.

Veľa trpezlivosti a vytrvalosti do budúcna praje vďačný pacient K. Krupina.


Poďakovanie chirurgickej ambulancii

15.2.2016

Dobrý deň, chcem sa touto cestou poďakovať chirurgickej ambulancii vo vašej nemocnici – kolektívu s MUDr. Momirom Verešom, ktorí mali službu vo štvrtok 11. 2. 2016. V ten deň som mala ísť na vyberanie stehov po vybratých materských znamienkach k svojmu lekárovi do Žiaru nad Hronom. Nakoľko v ten deň nečakane neordinoval, jeho sestrička mi vypísala lístok s ktorým ma mali ošetriť v súkromnej chirurgickej ambulancii na poliklinike v Žiari. Bol tu však jeden problém. O 11.00 som v ten deň bola objednaná ešte na zákrok v zubnej ambulancii vo Zvolene. Ako pacientka svojho lekára by som bola ošetrená bez čakania a teda všetko by som v pohode stíhala. No po dlhšom čakaní pred chirurg. ambulanciou v Žiari, som upozornila sestričku a poprosila ju, že musím stihnúť ešte zákrok vo Zvolene. Na to mi oznámila, že najskôr budú ošetrení ich pacienti (bolo ich tak na pol dňa) a až potom všetci ostatní. Možno konala profesionálne, no z ľudského hľadiska neprejavila ani náznak pochopenia pre moju situáciu. Po ďalšom neúspešnom pokuse vyhľadať pomoc v inej chirurgickej ambulancii v Žiari na poliklinike, som sa vzdala nádeje vybratých stehov. Musela som stihnúť autobus do Zvolena. Pri vstupe do vašej nemocnice (ordinuje tu môj zubár) ma upútal nápis Chirurgický pavilón. Skrsol vo mne plamienok nádeje, že teda skúsim poprosiť tu. A zažila som po stresujúcom ráne veľmi milé prekvapenie. Službukonajúci personál chirurgickej ambulancie bol veľmi priateľský a ústretový, vybral stehy, ošetril ranky. Konečne som sa cítila ako človek. Bola to oproti predchádzajúcim zážitkom veľmi príjemná zmena. Viem, že práca zdravotníkov je náročná a nie vždy všetko vyjde. V ten deň som mala smolu v Žiari a šťastie u vás.

Aj tak veľmi pekne ďakujem. SŠ Kremnica


Poďakovanie celému zdravotníckemu personálu ODCH

29.1.2016

Veľké poďakovanie chcem vysloviť celému zdravotníckemu personálu ODCH za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup k pacientom a špeciálne poďakovanie rehabilitačným sestrám, s ktorými má moja maminka H.H. len tie najlepšie skúsenosti. Bodaj by každé zdravotnícke zariadenie malo rovnaký prístup k pacientovi ako to Vaše.

V mene H.H. z Galanty jej syn I.H.


Poďakovnie personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení

26.1.2016

Dobrý deň,touto cestou sa chcem poďakovať personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. V prvom rade veľká vďaka patrí MUDr. Ruženke Bugárovej, ktorá priviedla na svet moju dcérku 6.1.2016, za jej vysoko odborný, profesionálny, ľudský a starostlivý prístup, o čom svedčí aj moja bezproblémová popôrodná rekonvalescencia. Rodila som sekciou a moja vďaka patrí aj celému operačnému tímu, ktorí boli nesmierne prívetiví a taktiež profesionálni. V neposlednom rade chcem vďaku vyjadriť celému zdravotníckemu personálu za ich príkladnú popôrodnú starostlivosť.

Celému oddeleniu prajem veľa spokojných rodičiek. H.H.


Veľkú vďaku vyslovujeme celému kolektívu ODCH v Krupine

22.1.2016

Veľkú vďaku vyslovujeme celému kolektívu ODCH v Krupine pod vedením pána primára MUDr. Melicha za profesionálnu starostlivosť, za veľmi veľkú trpezlivosť s pacientmi, za každé milé slovo a úsmev – aj to chorým veľmi pomáha. Za všetko veľmi pekne ďakujú a veľa úspechov prajú pacientky z izby číslo 8. M.B. z Cerova H.H. z Galanty A.CH. zo Zvolenskej Slatiny.


Poďakovanie celému personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice

11.1.2016

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať celému personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice za ochotný a profesionálny prístup k môjmu synovi, ktorý dňa 21.12. utrpel úraz pravej končatiny. Zlomenina si vyžiadala operačný zákrok, preto chcem ešte menovite poďakovať MUDr. Rolkovi a MUDr. Mesiarikovi, ktorí syna operovali. Som spokojná s ich prístupom a tiež aj s pooperačnou starostlivosťou. Prajem celej nemocnici veľa zdaru aj v tomto roku a hlavne veľa spokojných pacientov. L.H.


Poďakovania za perfektne odvedenú prácu pri pôrode

7.1.2016

Vážené vedenie nemocnice, chcem sa touto cestou poďakovať za perfektne odvedenú prácu pri pôrode mojej dcéry. Rozhodla sa rodiť vo vašej nemocnici, hoci spádovo patríme do Banskej Bystrice, no počuli sme o vašej pôrodnici len samé chvály. Moja dcéra rodila v noci z 5.1. na 6.1.2016 a rodila pri pani doktorke Bugárovej. Keby som nebola pri pôrode, tak by som tento mail nepísala, ale nedá mi, aby som sa touto cestou ešte raz nepoďakovala pani doktorke a obidvom sestričkám, ktoré mali službu. Takýto profesionálny, ale hlavne ľudský prístup sa len tak nevidí. Tieto tri dámy boli celý pôrod jeden úžasný, zohratý tím a boli neskutočne milé a empatické k mojej dcére, ktorá v tú chvíľu veľmi potrebovala takýto ľudský prístup. Priviedli nám na svet môjho prvého vnúčika Marka a ja, aj moja dcéra sa im ešte raz touto cestou z celého srdca ďakujeme. Nemocnica môže byť hrdá na takýto personál.

S úctou - vďačná matka vašej pacientky – H.


Veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina

4.1.2016

Prajem všetkým pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina do nového roku veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody. Aby pokračovali vo svojej práci s takým nasadením a prístupom k pacientom ako doteraz. Som na oddelení týždeň, ale som veľmi spokojná s prácou ošetrujúcich lekárov a sestier. Strava, hoci je diétna, je veľmi chutná. Nech pokračujú v takomto nasadení a spokojných pacientov bude pribúdať.

Pacientka B.